Türkçe    English    Russian    عربي   

Vizyon ve Misyon


   POLAT; ÖNCE İNSAN parolasıyla yola çıkmıştır. Ülke kaynaklarını en verimli şekilde kullanmak suretiyle, ülke ve Dünya ekonomisinde; insana ve çevreye saygılı, rekabet gücü yüksek, dengeli yapılanmış bir şirket olmayı gerçekleştirmiştir.    
Yıllarca beraberlik ilkesiyle iyi bir müessese haline gelebilmek için dinamik, değişime ayak uyduran, kalite ve tasarıma önem veren, verimliliği esas alan, müşteri odaklı, insan kaynakları ve gelişmiş teknoloji sermayesinden yararlanan, katma değer ve gelir getirmeyi hedefleyen, öncülük ve sosyal sorumluluk bilincinde bir firmadır.    
POLAT Topluluğu hedefleri doğrultusunda, yenilikçi ve Üretken düşünce ile dünya standartlarına ve müşteri beklentilerine uygun ürünler üretmek, talepleri en kısa sürede karşılamak, kalitemizi sürekli geliştirmek, insana ve çevreye duyarlı örnek kuruluş haline gelebilme çabasındadır.    
Bu bağlamda; POLAT Pres yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında, müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede ve tasarımda ürünler sunmak, üretiminde ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesiyle kendi kültürünü Oluşturmaktadır.    
Kaliteli ürün konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren POLAT Pres satış ve satış sonrası müşteri memnuniyeti sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir.